OXBOW | Prémiové krmivá

Krmivo pre Morské prasiatka


 

PRÉMIOVÉ KRMIVO
Každodenná vyvážená strava je pre zdravie domácich miláčikov nevyhnutná. Všetky krmivá Oxbow sú formulované po vedením popredných veterinárnych lekárov a odborníkov na výživu malých hlodavcov. Výsledkom je špičková rada prémiových krmív, ktoré sú starostlivo vyrobené aby dokázali poskytnúť kompletnú výživu v každom súste.

Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Cenový filter

od
do

Výrobca Všetko

Dostupnosť

Oxbow’s Essentials - Morča JUNIOR je vyvinuté tak, aby vyhovovalo špecifickým výživovým potrebám mladých, gravidných a dojčiacich morčiat a pomáhalo im rozvíjať sa.
16,05 s DPH / ks
13,38 € bez DPH / ks
Na sklade
Obj. čislo: OEYGPF2200
Oxbow’s Essentials - Krmivo - Morča Dospelé je formulované tak, aby vyhovovalo špecifickým výživovým potrebám dospelých morčiat a pomáhalo im prosperovať. Toto kompletné a vyvážené krmivo pre morčatá pre dospelých obsahuje seno Timothy pre zdravé trávenie a všetky užitočné zložky a dôležité živiny potrebné na podporu každodennej funkcie a výkonnosti
19,25 s DPH / ks
16,04 € bez DPH / ks
Dočasne vypredané
Obj. čislo: OEAGPF2200
Oxbow’s Essentials - Krmivo - Morča Dospelé je formulované tak, aby vyhovovalo špecifickým výživovým potrebám dospelých morčiat a pomáhalo im prosperovať. Toto kompletné a vyvážené krmivo pre morčatá pre dospelých obsahuje seno Timothy pre zdravé trávenie a všetky užitočné zložky a dôležité živiny potrebné na podporu dennej funkcie a výkonu
30,69 s DPH / ks
25,58 € bez DPH / ks
Dočasne vypredané
Obj. čislo: OEAGPF4500
Oxbow’s Essentials - Morča JUNIOR je vyvinuté tak, aby vyhovovalo špecifickým výživovým potrebám mladých, gravidných a dojčiacich morských prasiatok a pomáhalo im rozvíjať sa.
27,23 s DPH / ks
22,69 € bez DPH / ks
Dočasne vypredané
Obj. čislo: OEYGPF4500
Produkty: 4 | Aktuálna strana: 1/1