OXBOW | Prémiové krmivá

Granule Oxbow Essentials - Doplnkové krmivo Morča Dospelé 2,2kg

Oxbow’s Essentials - Krmivo - Morča Dospelé je formulované tak, aby vyhovovalo špecifickým výživovým potrebám dospelých morčiat a pomáhalo im prosperovať. Toto kompletné a vyvážené krmivo pre morčatá pre dospelých obsahuje seno Timothy pre zdravé trávenie a všetky užitočné zložky a dôležité živiny potrebné na podporu každodennej funkcie a výkonnosti
19,43 s DPH / ks 16,19 € bez DPH / ks
Na ceste - čoskoro skladom

Granule Oxbow Essentials - Doplnkové krmivo Morča Dospelé 2,2kg

 

Oxbow’s Essentials - Krmivo - Morča Dospelé je formulované tak, aby vyhovovalo špecifickým výživovým potrebám dospelých morčiat a pomáhalo im prosperovať. Toto kompletné a vyvážené krmivo pre morčatá pre dospelých obsahuje seno Timothy pre zdravé trávenie a všetky užitočné zložky a dôležité živiny potrebné na podporu každodennej funkcie a výkonnosti.

 

Hlavné vlastnosti produktu:

 • Jednotné pelety bránia selektívnemu kŕmeniu
 • Vysoký obsah vlákniny pre každodenné zdravie tráviaceho systému
 • Obohatené o vitamíny a minerály pre optimálne zdravie
 • Formulované pod vedením špičkových veterinárnych lekárov a odborníkov na výživu

 

70% potravy Morského prasiatka by malo tvoriť kvalitné seno. Spoločnosť Oxbow ponúka rôzne ručne vybrané senáže s vysokým obsahom vlákniny, ktoré obohacujú život a zdravie vášho domáceho maznáčika.

Prejsť na kvalitné seno

 


Pokyny na kŕmenie:

 

Dosplelé Morča (nad 6 mesiacov) 
- Kŕmte 16g peliet denne popri neobmedzenom množstve 
kvalitného sena. Aj keď je krmivo Essentials - Morča Dospelé vynikajúcim kompletným krmivom pre morčatá, mal by sa zabezpečiť aj neobmedzený prístup k čerstvému ​​trávnemu senu.

Vyberte si zo sena Oxbow’s Western Timothy, Orchard, Oat alebo Botanical grass, aby ste získali ďalšiu prírodnú vlákninu. 

* Nezabúdajte že morské prasiatko potrebuje prístup k neobmedzené množstvu kvalitného sena a čerstvej vody.

 

Ak chcete morčatu zmeniť krmivo, v priebehu štyroch týždňov postupne vymeňte jeho súčasné krmivo za nové, aby ste predišli problémom s trávením a zložitým stravovacím návykom.

Prechod na nové jedlo:

1. týždeň zmiešajte 3 diely súčasného jedla s 1 dielom nového jedla.

2. týždeň zmiešajte 2 diely súčasného jedla s 2 dielmi nového jedla.

3. týždeň zmiešajte 1 diel súčasného jedla s 3 dielmi nového jedla.

4. týždeň podávajte krmivo Essentials - Adult Rabbit.

* Upozorňujeme, že ide o odporúčania. Ak má váše morské prasiatko nadváhu alebo podváhu, obráťte sa na svojho veterinárneho lekára, kde získate bližšie informácie o kŕmení.

*Tento produkt nie je určený pre rastúce, gravidné alebo dojčiace morské prasiatka. Odporúčame majiteľom domácich miláčikov, aby počas týchto životných etáp kŕmili krmivom pre JUNIOR morčatá Oxbow Essentials.


 

 

Zaručená analýza

 • Hrubý proteín (min.) 14,00%
 • Hrubý tuk (min.) 2,00%
 • Hrubá vláknina (min.) 25,00%
 • Hrubá vláknina (max.) 28,00%
 • Vlhkosť (max.) 10,00%
 • Vápnik (min.) 0,35%
 • Vápnik (max.) 0,75%
 • Fosfor (min.) 0,25%
 • Vitamín A (min.) 10 000 IU / kg
 • Kyselina askorbová (Vit C.) (min.) 250 mg / kg
 • Vitamín D3 (min.) 900 IU / kg
 • Vitamín E (min.) 190 IU / kg

 

Zloženie:

Timothy Grass Meal, Soybean Hulls, Soybean Meal, Cane Molasses, Wheat Middlings, Sodium Bentonite, Soybean Oil, Salt, Lignin Sulfonate, L-Ascorbyl-2-Monophosphate (Vitamin C), Monocalcium Phosphate, Choline Chloride, Vitamin E Supplement, Zinc Sulfate, Yeast Culture, Hydrolyzed Yeast, Zinc Proteinate, Niacin, Copper Sulfate, d-Calcium Pantothenate, Manganous Oxide, Riboflavin Supplement, Biotin, Thiamine Mononitrate, Magnesium Sulfate, Copper Proteinate, Vitamin A Supplement, Sodium Selenite, Manganese Proteinate, Pyridoxine Hydrochloride, Folic Acid, Vitamin D3 Supplement, Cobalt Carbonate, Vitamin B12 Supplement, Calcium Iodate

Parametre

Hmotnosť 2,2 kg
Naposledy navštívené
Oxbow’s Essentials - Krmivo - Morča Dospelé je formulované tak, aby vyhovovalo špecifickým výživovým potrebám dospelých morčiat a pomáhalo im prosperovať. Toto kompletné a vyvážené krmivo pre morčatá pre dospelých obsahuje seno Timothy pre zdravé trávenie a všetky užitočné zložky a dôležité živiny potrebné na podporu každodennej funkcie a výkonnosti