OXBOW | Prémiové krmivá

Králiky

Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Cenový filter

od
do

Výrobca Všetko

Typ

Dostupnosť

Aromatické seno s vysokým obsahom vlákniny Orchard Grass Hay od spoločnosti Oxbow je ručne vybrané, aby poskytlo sladkú vôňu a jemnú textúru, ktorú milujú králiky, morčatá, činčily a iné malé domáce zvieratá. V šikovnom papierovom obale.
60,72 s DPH / ks
50,60 € bez DPH / ks
Dočasne vypredané
Obj. čislo: OOG4050

Jedlé a obohacujúce útočisko pre vášho malého miláčika. Všetky králiky, zajace, činčily, škrečky a ostatné malé domáce zvieratá potrebujú miesto na odpočinok a zbavenie sa stresu. VEĽKOSŤ M

37,95 s DPH / ks
31,63 € bez DPH / ks
Dočasne vypredané
Obj. čislo: OWTBM

Príslušenstvo pre Králiky

Domček pre hlodavce Oxbow WT Bungalow - Large

Jedlé a obohacujúce útočisko pre vášho malého miláčika. Všetky králiky, zajace, činčily, škrečky a ostatné malé domáce zvieratá potrebujú miesto na odpočinok a zbavenie sa stresu. VEĽKOSŤ L

48,73 s DPH / ks
40,61 € bez DPH / ks
Dočasne vypredané
Obj. čislo: OWTBL

Jedlá posteľ pre vášho najlepšieho priateľa! Malé bylinožravce všetkých veľkostí milujú našu Timothy CLUB Mat. VEĽKOSŤ M

12,32 s DPH / ks
10,27 € bez DPH / ks
Dočasne vypredané
Obj. čislo: OWTCMM

Zábavné, obohacujúce a pripravené na jedlo! Mrkva Timothy CLUB je dokonalým doplnkom pre každého bylinožravca vo vašom živote.

13,75 s DPH / ks
11,46 € bez DPH / ks
Dočasne vypredané
Obj. čislo: OWTCC
Oxbow’s Essentials - Krmivo Králik Dospelý
je vyvinuté tak, aby vyhovovalo špecifickým výživovým potrebám dospelých králikov a pomáhalo im rozvíjať sa. Toto kompletné a vyvážené krmivo pre dospelých králikov obsahuje seno Timothy pre zdravé trávenie taktiež všetky užitočné zložky a dôležité živiny potrebné na podporu denných funkcií a výkonu.
58,69 s DPH / ks
48,91 € bez DPH / ks
Dočasne vypredané
Obj. čislo: OEARF11000

Zdravá a plnohodnotná chuť brusníc! Oxbow Simple Rewards Baked Treats s Brusnicami kombinuje sviežu, živú príchuť brusníc v kombinácii s plnohodnotným senom Timothy s vysokým obsahom vlákniny tak vytvára lahodnú a dokonalú chuť pre vašho miláčika.

9,46 s DPH / ks
7,88 € bez DPH / ks
Dočasne vypredané
Obj. čislo: OSRBR85
Hľadáte úžitok zo sena pre svoje domáce zvieratá aj pre životné prostredie? Oxbow Organic Meadow Hay je perfektná voľba!
21,45 s DPH / ks
17,88 € bez DPH / ks
Dočasne vypredané
Obj. čislo: OOMH1134

Ručne vyberaný MIX sena Western Timothy a Orchard Grass aby sme vytvorili dokonalú zmes chutí a textúr. Malé domáce zvieratá si vo svojej každodennej strave pochutnávajú na rozmanitosti.

38,94 s DPH / ks
32,45 € bez DPH / ks
Dočasne vypredané
Obj. čislo: OHM2550
Oxbow’s Essentials - Krmivo Králik Dospelý
je vyvinuté tak, aby vyhovovalo špecifickým výživovým potrebám dospelých králikov a pomáhalo im rozvíjať sa. Toto kompletné a vyvážené krmivo pre dospelých králikov obsahuje seno Timothy pre zdravé trávenie taktiež všetky užitočné zložky a dôležité živiny potrebné na podporu dennej funkcie a výkonu.
16,72 s DPH / ks
13,93 € bez DPH / ks
Dočasne vypredané
Obj. čislo: OEARF2200
Oxbow’s Essentials - Krmivo Králik Dospelý
je vyvinuté tak, aby vyhovovalo špecifickým výživovým potrebám dospelých králikov a pomáhalo im rozvíjať sa. Toto kompletné a vyvážené krmivo pre dospelých králikov obsahuje seno Timothy pre zdravé trávenie taktiež všetky užitočné zložky a dôležité živiny potrebné na podporu každodenného fungovania.
29,37 s DPH / ks
24,48 € bez DPH / ks
Dočasne vypredané
Obj. čislo: OEARF4500
Krmivo pre mladých králikov Oxbow's Simple Harvest je vyrobené tak, aby vyživovalo vášho domáceho maznáčika tak, ako to zamýšľala matka príroda.
Dočasne vypredané
Obj. čislo: OSHRJ1800
Organická dobrota od začiatku do konca. Oxbow Organic Bounty Králik dospelý je krmivo starostlivo vyrobené tak, aby namodelovalo kompletnú výživu, ktorú by si králik našiel v prirodzenom prostredí.
19,47 s DPH / ks
16,23 € bez DPH / ks
Dočasne vypredané
Obj. čislo: OOBKD1300
Stránky:
Produkty: 43-55 / 55 | Aktuálna strana: 3/3